Pionier Średnia Wieś na remis

Orion gościł dzisiaj drużynę Pionier ze Średniej Wsi.

Mecz rozpoczął się od wysokiego C dla gości - w 7 minucie bowiem Pionier otworzył wynik na 1-0 i Orion musiał "gonić" ten rezultat... i dogonił w 23 minucie. Po strzale Roberta Siwika, bramkarz gości po ładnej paradzie wybił piłkę wprost pod nogi Bacha, a ten zrobił co do niego należy i zmienił wynik na 1-1... Pózniej było już tylko lepiej - bo po faulu na Łukaszu Pluskwiku w polu karnym w 37 minucie sędzia bezbłędnie użył gwizdka i wskazał na 11 metr.... Do piłki podszedł Łukasz Wińczowski i było już 2-1 dla Naszych....

Druga połowa w pierwszych minutach nie przynosiła specjalnie możliwości do zmiany wyniku, aż do 76 minuty w której to zawodnik Pioniera pięknym strzałem zatrząsł naszą poprzeczką i równocześnie nerwami kibiców.... Wynik jednak nie uległ zmianie po tym strzale. Pionier jednak nie rezygnował. W 85 minucie obrońcy gości przerwali naszą akcję w polu karnym i ruszyli z kontrą. W środkowej części boiska, nasi pomocnicy próbowali wybić piłkę, jednak bezskutecznie i kilka sekund później akcja przeniosła się pod naszą bramkę i na nasze nieszczęście zakończył się ona bramką na 2-2.....

Warto wspomnieć że kilka minut wcześniej to Orion mógł podwyższyć bo 2 akcjach naszych zawodników.

W 88 minucie za przetrzymywanie piłki po gwizdku zawodnik Pioniera otrzymał 2-gą żółtą kartkę i w konsekwencji musiał opuścić boisko. Gra w przewadze przez kilka minut nie przyniosła jednak rezultatu i drużyny podzieliły się punktami.

GRATULUJEMY REMISU ZAWODNIKOM PIONIERA - Prezentowaliście ładną grę i pokazaliście ambicje na boisku, co przyniosło Wam zasłużony remis. BRAWO !

Praca sędziów oceniona została na b. dobrą.