Czas przygotowań do B-klasy - SPARINGI

Po krótkiej przerwie od zakończenia sezonu nasz Orion wznowił treningi i przygotowuje się do nowego sezonu w B-klasie. Bardzo cieszy frekwencja na treningach, zwłaszcza wśród młodych (wygasłych w ostatniej wiosennej rundzie) zawodników. Co niektórych witamy ponownie (na razie bez nazwisk :D ) w szeregach Oriona.

Na oficjalnych stronach OZPN-u nie ma jeszcze informacji, kto oprócz Średniej Wsi i naszego zespołu spadnie do B-klasy, ale jak to bywa co roku, włodarze OZPN-u podejmują sobie taką decyzje kilka tygodni przed rozpoczęciem nowych rozgrywek, więc cierpliwie czekamy.

Orion w sezonie przygotowawczym rozegra kilka sparingów - miejmy nadzieje że owi w/w zawodnicy dobrze zaprezentują się w tych meczach i na stałe będzie można ich oglądać co niedzielę.

Wracając do sparingów:

W najbliższy PIĄTEK 17.07 o godzinie 19:00 - mecz z rywalem z B-klasy - ODRZECHOWĄ

02.08 NIEDZIELA - turniej w Nowosielcach na który dostaliśmy zaproszenie (serdecznie dziękujęmy !)

Serdecznie zapraszamy kibiców na mecze!

W kolejnym artykule - skład Oriona na nowy sezon.

Zapraszam do śledzenia i komentowania.